Atrakcje w Krakowie

Atrakcje w Krakowie

Atrakcje w Krakowie

Kraków to prawdziwa gratka dla lubiących dobrą zabawę, zarówno lokalnych mieszkańców i turystów. W tym miejsce ciężko się nudzić, bez znaczenia, co lubimy robić. Jesteśmy typem imprezowicza? Proszę bardzo, na Szewskiej każdego wieczoru rozbrzmiewa muzyka od disco polo, przez reagge i jazz po typowo radiową i klubową. Można szaleć w eleganckich lub bardziej casualowych klubach do samego rana. Bez obaw, któryś z promotorów ulicznych na pewno nas zaczepi i pomoże wybrać klimat na dobry początek, dając zniżki przy okazji. Szukamy czegoś mniej oklepanego? Jasne! Czekają na nas naprawdę nieszablonowe i odlotowe atrakcje, jak lot balonem, domy strachu czy axe throwing club. Nie wspominając już nawet o tym, ile fajnych miejsc jest w Krakowie do zwiedzenia i nie, nie tylko kościoły. Zawsze można wybrać się do muzeum figur stalowych, historycznego Legolandu, muzeum automatów do gier (tak, można tam grać cały dzień).

Axe throwing

Zdecydowanie nietypową rozrywką w Krakowie jest klub rzucania siekierami. Axe throwing do Krakowa przybyło aż z Ameryki Północnej, gdzie taka zabawa jest bardzo popularna i taka też staje się w stolicy Małopolski. To świetna zabawa dla każdego, choć cieszy się uznaniem szczególnie wśród panów. Daje dużego kopa adrenaliny i rywalizacji, czym przypomina trochę emocje na strzelnicy. Zasada jest prosta – rzucamy do celu specjalnymi, odpowiednio wyprofilowanymi siekierkami. Krakowskie axe throwing wprowadzili miłośnicy sportu i instruktorzy z MadAxe. To właśnie tam powinniśmy się udać, by sobie porzucać i zredukować stres lub zwyczajnie dobrze się bawić. Więcej możemy poczytać lub zabookować terminy na https://www.madaxe.pl/.

Lot balonem

Popularnością w Krakowie cieszy się oczywiście lot balonem. W niewielu miejscach w Polsce mamy taką możliwość, a w byłej stolicy kraju odbywa się to tuż nad Wisłą z perfekcyjnym widokiem na Wawel i okolicę. Z wysokości roztacza się piękna panorama miasta, więc warto zabrać ze sobą aparat.

Paintball

Dużą popularność zyskał w Krakowie także paintball, zarówno tradycyjny z kulkami pełnymi farby i laserowy. Mamy specjalne tory paintballowe, jak Forty, na których można rozegrać całą kampanię ze znajomymi. Jednak, jeśli wolimy wyjść z potyczki czyści to warto wybrać paintball laserowy. Zabawa zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych od osoby, a można upolować często fajne zniżki i pakiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *