Zabawa dla najmłodszych w Galerii Łomianki

Zabawa dla najmłodszych w Galerii Łomianki

Zabawa dla najmłodszych w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki położona jest w niewielkiej miejscowości pod Warszawą, od której nazwę zyskał obiekt. To inwestycja z 2012 roku, która promuje koegzystencje przyrody i współczesnej cywilizacji ze względu na postawę ekologiczną oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. To miejsce przyjazne dzieciom i idealne dla każdej grupy wiekowej.

Przestrzeń

Galeria Łomianki oferuje dużą swobodę dla najmłodszych odwiedzających, dla których specjalnie wydzielono odpowiednie do zabawy strefy w środku i na zewnątrz galerii. Wewnątrz przestrzeń dla dzieci ma postać niewielkich placyków na środku pasażu. Są to strefy otwarte, wyposażone w stylizowane siedziska, tablice multimedialne oraz podłogi interaktywne. Znajdują się tu także nieliczne konstrukcje niskie do zabawy oraz wspinaczki dla najmłodszych. Dzieci mogą oglądać filmiki edukacyjne oraz grać w gry dla dzieci. Dużo frajdy zapewnia także podłoga interaktywna, reagująca na ruch.

Z kolei na zewnątrz w ogrodzonej i zabezpieczonej strefie przynależnej do galerii przygotowano duży plac zabaw na świeżym powietrzu, który czynny jest nawet po zamknięciu galerii. Tutaj liczba konstrukcji oraz zabawek jest znacznie większa i dostoswana do każdej grupy wiekowej wśród dzieci. Znajdują się tu między innymi drewniane domki z pomostami, stelaże do wspinaczki, huśtawki, boisko, zjeżdżalnie. Wszystko zostało ogrodzone wysokim płotem z siatką i specjalnymi barierkami, by zapewnić dzieciom izolację od ruchu miejskiego i bezpieczeństwo.

Obiekt jest również monitorowany.

Strefy dla dzieci urządzono w kolorowej i radosnej stylistyce, a strefy wewnętrzne dodatkowo nawiązują do dzikiej przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *