Strzelanie z Kałasznikowa, czyli jak spełnić marzenie swojego mężczyzny?

Strzelanie z Kałasznikowa, czyli jak spełnić marzenie swojego mężczyzny?

Strzelnica Cracow Shhoting Academy przyciąga swoją ofertą licznych gości z Krakowa i jego okolic. Trzon klientów stanowią tu jednak obcokrajowcy. Okazuje się, bowiem, że ich rodzime strzelnice nie dorównują firing range in Krakow. Propozycje krakowskiego obiektu obejmują zarówno strzelanie indywidualne, treningi grupowe, jak i strzelanie okazjonalne np. przy okazji eventów oraz imprez organizowanych na strzelnicy. Ciekawym pomysłem jest możliwość wykupienia w tym miejscu specjalnego vouchera, który możemy podarować w prezencie ukochanej osobie. To fantastyczny pomysł na prezent dla chłopaka, męża, przyjaciela zwłaszcza, jeśli interesuje się bronią palną. Doceni go każda osoba, która chciałaby nauczyć się posługiwania bronią palną.

Jak wygląda realizacja bonu prezentowego?

Strzelanie w Cracow Shooting Academy rozpoczyna krótki kurs, w trakcie, którego poznajemy specyfikację broni i podstawowe zasady strzeleckie. Następnie przechodzimy na stanowisko strzeleckie, gdzie mamy możliwość oddania 30 strzałów z karabinu. Już samo wzięcie do rąk legendarnego Kałasznikowa dla wielu jest ogromną frajdą. Potem następuje ogromne skupienie. Chcemy przecież oddać jak najwięcej celnych strzałów. Podczas strzelania cały czas towarzyszy nam instruktor. Po pierwsze czuwa on nad tym, aby atrakcja przebiegła bezpiecznie dla nas i pozostałych użytkowników strzelnicy. Po drugie może nam udzielić cennych rad i wskazówek. Tutejsi instruktorzy to profesjonaliści, którzy na temat broni palnej mogą nas nauczyć niemało. Jeśli okazuje się, że wykupiony pakiet jest dla nas niewystarczający, w każdym momencie możemy dokupić amunicji i strzelać dalej. Co istotne, osoba obdarowująca powinna zarezerwować termin na długo przed realizacją prezentu. Klientów jest tutaj naprawdę sporo, więc rezerwacja z marszu może nie być łatwa.

Słów kilka o AK 47

AK 47, czyli popularny Kałasznikow to automatyczny karabin seryjnej produkcji, który w ZSSR był produkowany w latach 1949 – 1959. Jego konstruktorem był Michaił Kałasznikow, stąd potoczna nazwa tej broni. W magazynku mieści się 30 nabojów o kalibrze 7.62 mm. Jeśli mielibyśmy wymienić jakiś model broni, to wielu z nas zapewne wskazałoby Kałasznikowa, ze względu na to, że jego wizerunek, jak i nazwa są często wykorzystywana w grach, książkach i filmach.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *