Skorzystaj z zakupów ze stylistką w Galerii Łomianki!

Skorzystaj z zakupów ze stylistką w Galerii Łomianki!

W Galerii Łomianki można nie tylko kupować, ale również kreatywnie spędzać czas bawiąc się modą. To właśnie tuta można spotkać się z profesjonalną stylistką, która doradzi nam jakie ciuchy dobrać, żeby prezentować się wyjątkowo.

Jeśli chcemy skorzystać z bezpłatnej pomocy stylistki w naszych zakupach w Galerii Łomianki wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową centrum handlowego oraz zarezerwujemy interesujący nas termin. Należy jednak pamiętać, że jeśli się spóźnimy usługa może zostać anulowana, dlatego lepiej być punktualnym.

Czy personal shopping jest drogi?

Zazwyczaj personal shopping to usługa raczej kosztowna, co zazwyczaj wykluczało wielu potencjalnych zainteresowanych. Całe szczęście Galeria Łomianki dba o swoich klientów i wprowadziła możliwość skorzystania ze wsparcia stylistki podczas zakupów zupełnie za darmo. Na czym polega to rozwiązanie? Otóż wspólne zakupy trwają około dwóch godzin, w trakcie których stylistka zajmuje się wyłącznie wybraną osobą i towarzyszy jej w zakupach, w wybranych sklepach, doradzając podczas wyboru ubrań i dodatków. Dzięki temu otrzymujemy wyjątkowo dobrze dobraną garderobę, w której wszystko do siebie pasuje i wspaniale leży. Warto dodać, że dana osoba może skorzystać z tej usługi raz w miesiącu. Spokojnie, to wystarczająco dużo, aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda pod opieką specjalistki od kreowania stylu, ponieważ taka częstotliwość pozwala na uzupełnianie garderoby regularnie i zawsze ze wsparciem znawczyni.

Dlaczego warto?

Zawsze warto wyglądać świetnie! Jeśli więc chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie, Galeria Łomianki jest najlepszym możliwym wyborem. Gwarantujemy, że zakupy w Łomiankach będą udane, szczególnie, że zawsze czeka na Was wsparcie ze strony profesjonalnej stylistki, Gosi Marszałek. Doradca stylu, marketingowiec, wielka pasjonatka dobrego smaku i sportowego życia zagwarantuje wam wspaniałą przygodę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *