Impreza integracyjna w Krakowie

Impreza integracyjna w Krakowie

Impreza integracyjna w Krakowie

Kraków to niewątpliwie wyjątkowe miasto, które kryje w sobie nie tylko wiele uroku, atrakcji, ale także aż przesycone jest klubowym klimatem i pełne jest wielkich korporacji. To miasto kontrastów, gdzie szklane i nowoczesne wieżowce otoczone są przez zabytkowe kamienice, bogate w płaskorzeźby i piękne, drapowane gzymsy. To idealne miejsce do dobrej zabawy na różne sposoby, a także na wyjście firmowe małe i duże.

Tylko tutaj

Impreza firmowa w Krakowie w bardzo wyjątkowym miejscu, którego nie znajdziecie nigdzie indziej? Jasne, a chodzi o klub rzucania siekierami. To nie będzie typowa, klubowa impreza, ponieważ nie znajdziemy tutaj tanecznego parkietu i baru, ale za to całe mnóstwo adrenaliny, emocje pod sufit i niezwykłą zabawę z odrobiną rywalizacji. Może jeszcze możliwość zdjęcia w wikińskim klimacie. To na pewno będzie impreza integracyjna w Krakowie, której nie zapomnimy – nie często dostaje się szansę na pokonanie szefa w rzucaniu siekierą do celu. Dodatkowe informacje na temat rzucania siekierami i klubu Bad Axe znajdziemy na stronie https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html.

Kulinarnie

Kraków znany jest z kawiarnianej kultury i owszem, znajdziemy tutaj rozbudowaną sieć gastronomiczną, która obejmuje smaki z różnych zakątków świata. Ciekawym pomysłem na event firmowy w Krakowie jest zaplanowanie degustacji w restauracji – jedzenia lub wina, a nawet piwa. To będzie na pewno coś nowego i przyjemnego dla całego zespołu. Warto wybrać się na przykład do Kompani Kuflowej lub Browaru Lubicz – elegancko, smacznie i kraftowo w jedynym. Oczywiście, możliwości smakowych w Krakowie jest wiele, więc jest z czego wybierać. Kraków także może poszczycić się szeroką ofertą kraftowych trunków i własnymi, lokalnymi browarami.

Dancing time

Kraków to zdecydowanie imprezowe miasto na mapie Polski. Po zmroku włączają się kolorowe neony i muzyka aż zalewa brukowane ulice Rynku. Wybór jest niesamowity. Muzyka na żywo, jazz, typowo klubowe brzmienie, niszowe kapele indie, pop, rock i wiele więcej – każdy klub to całkowicie inny klimat, muzyka czy wystrój. Zorganizowanie imprezy firmowej w Krakowie w klubie to pesteczka. W każdym z klubów znajdziemy na pewno pyszne drinki, spory parkiet, a w niektórych dodatkowo piękny widok na panoramę miasta czy ofertę gastronomiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *