Galeria handlowa jako miejsce wielu możliwości

Galeria handlowa jako miejsce wielu możliwości

Galeria handlowa jako miejsce wielu możliwości

W podwarszawskich Łomiankach nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego powstała nowa Galeria Łomianki. To wyjątkowe, nowoczesne miejsce, które oferuje wiele możliwości na spędzenie czasu. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie czy chodzi o zakupy, rozrywkę, miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi lub wyjście z rodziną.

Zabawa dla najmłodszych

Dzieci mogą podczas pobytu jednocześnie bawić się i uczyć. Galeria Łomianki oferuje dla najmłodszych strefy zabawy z siedziskami, obiektami do wspinaczki, interaktywnymi ekranami oraz duży plac zabaw na zewnątrz. W galerii odbywają się także kursy językowe dla dzieci z angielskiego oraz francuskiego, w trakcie których maluchy uczą się języka przy dobrej zabawie.

Stylizacja krok po kroku

Na zainteresowanych modą oraz buszowaniem wśród ciuchów i dodatków w celu odświeżenia swojego looku na nowy sezon czeka nie tylko szeroki wybór sklepów z ubraniami, akcesoriami, obuwiem czy biżuterią, ale także coś zupełnie wyjątkowego. Odwiedzający mogą zapisać się na konsultacje i zakupy w towarzystwie doświadczonej stylistki, Gosi Marszałek. Pomoże ona w doborze outfitu do naszych potrzeb i typu urody, by każdy wyglądał olśniewająco i pewnie siebie. Galeria Łomianki to jedyne miejsce, w którym mamy okazję wybrać się na zakupy ze stylistką i uzupełnić swoją szafę w profesjonalny sposób.

Galeria Łomianki to wiele możliwości, więc spędzanie czasu w tym miejscu jest czystą przyjemnością. Można znaleźć chwilę spokoju i słodkiej przyjemności w jednej z wielu kawiarni lub cukierni na terenie galerii. Świetnie bawić się w trakcie zakupów lub biorąc udział w specjalnych wydarzeniach. Nawet dzieci będą świetnie się bawić w trakcie pobytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *